niedziela, 21 września 2014

7. Ale jestem jak twój brat...bracia nie pieprzą swoich sióstr.

Mary pov's 
        Niall wyszedł z auta, a gdy już miałam otworzyć swoje drzwi i też z niego wyjść, Horanek szybko zrobił to za mnie. 
- Sama też umiem otwierać drzwi, nie jestem ułomna Ni. - Zaśmiałam się, a on zrobił oburzoną minę.
-W tych czasach to już nawet nie można być dżentelmenem! - Obydwoje wybuchliśmy ogromnym śmiechem, a po chwili ruszyliśmy do stadniny koni przed nami.
- Co my tu robimy? - Zapytałam z lekka zdziwiona tym pomysłem. 
- Nie byłam na koniach od kiedy...od kiedy..
- Od kiedy tobie i Louisowi zmarli rodzice. - Dokończył szybko, wiedząc, że mi samej trudno to przechodzi przez usta.
- Dokładnie. - Mruknęłam i spojrzałam na konie, zamknięte za drewnianymi drzwiczkami, w swoich małych "kącikach".
- Pamiętam jak kiedyś twoja mama zabrała mnie z tobą i Lou tutaj. Akurat rodziły się źrebaki. Jeden ci się strasznie spodobał, a panie stąd pozwoliły dać ci mu imię, nazwałaś ją "Dems". Mama obiecała, że ci go kupi...ale no..no wiesz, nie zdążyła. - Podszedł do jednego konia, przygotowanego do jazdy. 
- To ona. Twoja "Demsi". Kupiłem ją, kiedy tylko na to zarobiłem.- Uśmiechnął się i pogłaskał brązowego, ślicznego konia po grzywie. 
- Chcesz ze mną na niej pojeździć? - Zapytał, wciąż z lekkim uśmieszkiem. Podbiegłam do niego i po prostu rzuciłam się jemu na szyję. Podniósł mnie do góry i zakręcił, się ze mną w kółko, obydwoje cieszyliśmy się jak idioci. Po paru minutach posadził mnie na koniu, po czym sam wskoczył za mnie.
-Udźwignie nas? Nic mi się nie stanie? Boje się Ni. - Jęknęłam, a po chwili poczułam jak jego ciepłe, duże ramiona mnie obejmują w pasie i ściskają do siebie. 
- Będzie dobrze Marsi. Braciszek Niall o to zadba. - Sapnął mi do ucha, zaufałam mu. W końcu jest dla mnie jak prawdziwy brat. 
        Poczułam jak koń przyśpiesza, a jego galop jest teraz na prawdę niesamowicie szybki, wiatr owiewał nas dwóch coraz bardziej. Nim się obejrzałam ja wraz z farbowanym blondynkiem byliśmy w kałuży błota. Spojrzeliśmy na siebie głupio i zaczęliśmy tarzać się i chlapać brązową cieczą. 
- Idiota! Gdyby nie kaski, mogłoby się nam coś stać! - Zaśmiałam się i chlapnęłam go w twarz.
- Osz ty. - Wykrzyczał tylko i zaczęliśmy się bawić w zapasy w błocie, niczym małe dzieci. 
        Poczołgałam się do leżącego Horana i położyłam ręce po dwóch stronach jego głowy, pochylając się nad nim. 
-Wygrałam. - Oznajmiłam, a chłopak wykorzystał moją chwilę nieuwagi i zamienił nasze pozycje, tak, że to on górował.
-Powinienem ci teraz to jakoś wynagrodzić. - Zaśmiał się. Spojrzałam na jego klatkę piersiową, która równomiernie się unosiła. 
- Oh tak, powinieneś. - Szepnęłam. Spojrzał mi w oczy. 
- Mam już nawet pomysł jak. - Zagryzł swoją dolną wargę i skierował swój wzrok na moje piersi (zasłonięte swetrem), brzuch i na końcu na moją kobiecość. Podniósł znów swoje niebieskie paczadełka w moje i jęknął nagle smutniejąc.
- Ale jestem jak twój brat...bracia nie pieprzą swoich sióstr. - Przymknął swoje powieki i zszedł ze mnie. 
- Zbieramy się młoda. - Wstał i pomógł mi też to zrobić. Złapaliśmy się za ręce i bez słowa wróciliśmy do stadniny. Tam czekała na nas już Dems, którą pogłaskałam po grzywie, na "papa" i skierowałam się z moim towarzyszem znowu do samochodu. Byliśmy cali brudni, ale nie przeszkadzało mi to. Jechaliśmy z muzyką na cały regulator, gadając sobie durne żarciki. Z moim "braciszkiem" czas mija tak nieubłaganie szybko i fajnie. 
Zayn pov's
- Dobra, dasz sobie radę sam w domu? - Spytałem Tommo, siedzącego w taksówce, obydwoje byliśmy na dość silnym kacu, po parogodzinnej drzemce. 
- Nie jestem dzieciakiem stary. - Zaśmiał się i pomachał mi. Po krótkim czasie taksówka wyjechała z podjazdu, a ja skierowałem się do kuchni by popić kolejną tabletkę na ból głowy. Było mi głupio okłamywać mojego przyjaciela, zapewniając, że nie dotykałem nawet jego siostry, ale nie miałem innego wyboru. Ona mi się kurewsko podoba. Gdy skończyłem jeszcze jeść kanapkę usłyszałem dzwonek do drzwi. Otworzyłem je, a moim oczom ukazali się Horan i Mary, którzy jak zdążyłem się kapnąć, znikli gdzieś podczas mojego i Tomlinsona snu. 
- Co wy kurwa tacy cali brudni, jebaliście świnie czy co? - Zapytałem widząc ich całym umorusanych w brązowym czymś. Wybuchli chichotem i weszli do domu. 
- Byliśmy na koniach i koń nas wywalił w błoto. - Mary powiedziała, przez śmiech, a Niall dał nam znać, że idzie wziąć prysznic. On miał ten plus, że ma sypialnie po mojej mamię, czyli ma swoją łazienkę. 
- Ja też powinnam się umyć. - Zachichotała dziewczyna, a ja spojrzałem na nią przegryzając lekko moją wargę. 
- Mogę ci pomóc. - Cicho sapnąłem. Spojrzała na mnie rozszerzając swoje i tak wielkie oczy.
- A chcesz? - Szepnęła prawie nie słyszalnie. 
- Pytanie. - Zaśmiałem się. Wziąłem ją na ręce i zaniosłem do łazienki. Rozebrałem się, ona również i obydwoje weszliśmy pod prysznic. Złapałem w swoją dłoń gąbkę i nałożyłem na nią żel pod prysznic. 
- Nie powinnyśmy tego robić Zayn. - Spuściła głowę w dół. 
- Pierdoli mnie to co powinniśmy robić, a czego nie. Ludzkie uczucia są ważniejsze niż jakieś zasady, reguły czy chuj wie co jeszcze. - Chcę wreszcie ją dla siebie. Chcę tylko nas dwóch. Nic więcej. 
- A pro po pierdolenia. Kiedyś jeszcze, będę cię pierdolił do upadłego zobaczysz. - Parsknąłem, lekko się śmiejąc. Widziałem, że ona się też uśmiechnęła. Pełna piany gąbka delikatnie myła jej barki, szyję, piersi, brzuch i resztę ciała. Woda z słuchawki prysznicowej, umocowanej nad nami, zagłuszała dźwięk jej cichych jęków, jednak ja je słyszałem. Jej twarz była już czysta jak i reszta ciała, zostało do umycia tylko jedno miejsce. Nawaliłem na moją prawą rękę żelu do okolic intymnych i gładziłem nią jej "myszkę", przez co jej jęki stały się na prawdę głośne. Zniżyłem się w dół i pocałowałem jej czułość, będąc gotowym na zrobienie jej minetki, ale usłyszałem jej cichy głosik.
- Nie Zayn...może kiedy indziej. Nie mogę tego zrobić, przepraszam. - Wybiegła z pomieszczenia, chwytając po drodze ręcznik i zakrywając się nim. Bez namysłu wybiegłem za nią, aż dobiegłem do mojego pokoju. Stanąłem przed nią i popatrzyłem na nią z góry na dół. 
- Powiesz mi co to do kurwy było?! Czemu nie możesz?! - Wykrzyczałem, zamykając uprzednio drzwi.
- Bo nie! Nie mogę..ja nie mogę, po prostu nie. - Zająkała, jej usta się trzęsły z każdym ruchem. 
- Podaj mi powód. - Uspokoiłem swój ton, by się mnie nie bała czy coś.
- Nie i tyle. - Wciąż się cała trzęsła. 
- To nie jest, żaden powód, żaden. 
- Daj spokój Zayn, po prostu nie mogę. - Coś we mnie pękło. 
- Oh tak, nie mogę ci zrobić pieprzonej minetki, dlatego, bo już masz od tego swojego brata, co? On jest lepszy w seksie, nie? Bzyka cię ostro? Lubisz, gdy robi to ktoś z tą samą krwią w żyłach, nie? - Zapytałem zirytowany, a po jej policzkach, zaczęły sunąć łzy.
Mary pov's
- Nie mów tak! - Krzyknęłam przez łzy. No bo co miałam powiedzieć? "On mnie gwałci, ja nie jestem kazirodczą dziwką" ? Przecież Louis by mnie zabił, nie mogę sobie wyobrazić, jak okropna byłaby jego kara. 
- To kurwa obrzydliwe! Obrzydza mnie sama myśl, że ssiesz jego kutasa i skaczesz po nim podniecona. Jesteście do kurwy rodzeństwem! Wasza rodzina jest jakaś pojebana! Lou ty jebany pedofilu! A ty? Ty jesteś dziwką, skaczącą do łóżka własnego brata.  Jak możesz takie coś robić? To jakaś paranoja. - Złapał się za głowę, a ja naprawdę nie wiem co zrobić. Zaprzeczę nie uwierzy, powiem o molestowaniu, będę skarana, potwierdzę, będzie widział we mnie kogoś tak...tak złego, kogoś kim nie jestem. 
- Nie mogłabym się z nim pieprzyć, ok?! Nie mogłabym się z nim bzykać, bo...bo jestem dziewicą! - Oh tak, Mary, jakaś ty mądra, nie miałaś na co już wpaść? Tylko to...no kurwa, mój mózg wariuję. 
- Co? Ty..ty..wow. Ja już sam nie wiem co myśleć, mam mętlik. - Wypaplał zmieszany. Zadziałało? Jej.
- A teraz jakbyś mógł nie paradować nagi przede mną. - Szepnęłam. Trzeba wyjść z tematu mojego seksu z bratem, bo to chore. 
- To mój pokój, wiesz? - No tak, ja głupia. Pobiegłam do jego pokoju, bo wydawał się bliżej.
- To pozwolisz. - Wyminęłam go, otworzyłam drzwi i wyszłam. Nie wiem co teraz, nie wiem skąd to wiedział, ale muszę jak na razie być "dziewicą".  
_______________________________________________________________________
Cóż ja będę się rozpisywać, mam nadzieję, że rozumiecie, że są wakacje i mam swoje też osobiste życie... (co ja mam z tymi kropkami hahah lol xd) Staram się pisać rozdziały gdy tylko zdobędę odrobinę spokoju, czasu, weny i co najważniejsze ciszy. W szpitalu bez przerwy ktoś coś gadał, jęczał i stękał (bez komentarza hahha), w domu moja mama w dzień non stop mi gada o pakowaniu się itd, na dodatek te dzieciaki z podwórka się drą, a w mieszkaniu leci na cały regulator muzyka z tv. Teraz jest 3 w nocy, jestem sama w domu z 6 letnią siostrą i 3 letnim kuzynem na głowię który co chwilę się budzi, a ja jako jakby jego "mama" muszę go usypiać xd 
Teraz tak w ogóle piszę na telefonie
(więc pewnie będzie dużo błędów
)Także, proszę o wyrozumiałość, przepraszam, po raz kolejny i kocham was całym serduszkiem x 
I JAK ZAWSZĘ DZIĘKUJE I ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA, KAŻDY KOMENTARZ TO DLA MNIE MOCNY KOPNIAK, BY DALEJ TO COŚ PISAĆ :3

65 komentarzy:

 1. Kochanie jest 22:07 *.*
  Zabije ukatrupię za taki boski rozdział oglądam Spider Mana na Polsacie więc jutro się rozpiszę.
  Ps. Jestem pierwsza czujesz to!? xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham te opowiadanie ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Co masz kropkami...czytasz mije blogi...a jak wiesz ja ich nauzywam...
  No ale jest suuuuuper Zayn mnie wkurwia Lou tym bardziej a Niall niech ja przeleci i niech bd parą. No to na tyle odemnie...
  Wpadnij tam do mnie i skomentuj xd.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozdział świetny. Mam nadzieję że koszmar Mary niedługo się skończy.
  Dawaj szybko kolejny :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny ;D ale szkoda że niall się z nią nie bzykał :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Super!!! nie mogę się doczekać następnego.Pisz szybko pprroosszzęę!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Najlepsze opowiadanie jakie czytałam ostatnio !!! czekam z niecierpliwością na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też ostatnio robię te kropki xD Rozdział super, już myślałam że mu powie. Rozumiem, że masz sprawy osobiste, jak każdy... (widzisz) chyba. Czekam na next <333 Najlepszy ff ever

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny :) Kiedy następny? :*

  OdpowiedzUsuń
 11. WOW *-* Kocham to.
  Rozdział genialny. Biedna Marry .
  Czekam nn :3

  OdpowiedzUsuń
 12. O jejku.... *.* Też mam problem z kropkami xdd. Rozdział zajebisty! W sumie wolałabym żeby Mary była z Niallem, ale Zayn może być. Jest troszkę nadpobudliwy ale no cóż. Pomysł Mary z dziewictwem był dobry ale jednak nie... Okey nie będę się rozpisywać... Masz przeogromny talent! O jezu ja też taki chcę! Rozumiem że masz życie prywatne bo w końcu każdy je ma i z niecierpliwością czekam na następny rozdział! <33

  OdpowiedzUsuń
 13. Nominowałam Cię do Liebster Awards <3 :)
  Więcej szczegółów u mnie:
  http://onedirection-the-reason-of-my-alive.blogspot.com/2014/07/liebster-awards-3-4.html

  Gratuluję! :3

  OdpowiedzUsuń
 14. Ponownie Nominowałam Cię do Liebster Awards <3 :)
  http://onedirection-the-reason-of-my-alive.blogspot.com/2014/07/liebster-awards-5-6-7-8-9-10.html

  OdpowiedzUsuń
 15. To jest boskie. Kurcze jak Zayn tak na nia naskoczyl to bylo chamskie. Dawaj szybko kolejny :-D

  OdpowiedzUsuń
 16. Czemu taki krótki ?? :-P genialne to twoje opowiadanie. Czekam nn z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 17. Matko Boska!!!!
  Ten blog jest niesamowity!!!! Przeczytałam wszystkie rozdziały i nie mogę się już doczekać następnych. Masz WIELKI talent!!!!
  Sama fabuła mnie zaciekawiła. Masz rację, że rzadko ktoś pisze o kazirodztwie...
  Rozdział jest świetny <3

  Tosia xx

  OdpowiedzUsuń
 18. Jeśli masz problemy z ustawieniami na swoim blogu, zapraszam na http://blogowy-poradnik.blogspot.com/ :)

  I powiem szczerze, że udany rozdział. Będę wpadała częściej, bo jestem tutaj dopiero pierwszy raz! xx

  PS: To mój blog z opowiadaniem ff o Niall'u http://or-ever-will-be-fine.blogspot.com/ Jeśli chcesz to wpadnij i zostaw po sobie ślad. Będzie mi strasznie miło kochana ;3

  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo mi się podoba :D Nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału
  A tak w ogóle kiedy będzie ???

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo mi się podoba ;)
  czekam na kolejny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 21. Kocham tego bloga!! :)) już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału...kiedy tak planujesz go dodać? mam nadzieję, że niebawem :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Kiedy kolejny ??? :*

  OdpowiedzUsuń
 23. dlaczego ona nie powiedziała Zayn'owi, przecież by jej pomógł razem z Niall'em?!!?! a poza tym super opowiadanie x

  OdpowiedzUsuń
 24. Hej dziewczyno naprawde swietny rozdzial czekam na nastepny bede codziennie sprawdzac czy jest nowy :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Super rozdział. Oczywiście tak jak poprzednie. No i się wydało... :/
  Szkoda mi Mary mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni w tej sprawie i czekam na następny rozdział!!

  https://wiernosc-sila.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Omg... Super piszesz.
  Tylko cholernie dużo tych scen 18+.
  Myśle że nikomu to nie przeszkadza.
  Ogulnie to zajebisty blog.
  Czekam na następny rozdział i weny :*

  OdpowiedzUsuń
 27. Woow, pisz tak dalej, bardzo podobają mi się szczególnie sceny 18+, proszę tylko nie karz tak długo czekać na następne rozdziały.CAŁUSY

  OdpowiedzUsuń
 28. Uwielbiam to opowoadanie a te sceny +18 są super czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Kiedy kolejny? :))

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej. Jestem tu nowa, przyjaciółka poleciła mi twojego bloga. Przeczytałam pierwszy rozdział, potem kolejny i kolejny i jestem pod wrażeniem. Piszesz genialnie i do tego jeszcze fabuła jest genialna.
  Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału. Pisz szybko.

  OdpowiedzUsuń
 31. Świetne. Jak zawsze zresztą :):) Masz wielki talent i wykorzystujesz go jak najlepiej. Twoje opowiadanie zyskało bardzo dużą publikę jak widać, no i statystyka jest po prostu nie do pobicia. Bardzo ci zazdroszczę >.< Pozdrawiam! Czekam na kolejny rozdział! ♥
  Zapraszam w wolnej chwili do siebie: http://faster-than-fanfiction.blogspot.com/2014/07/4-i-cant-12.html i http://justin-dark-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Oooo Boziu!!! To było fenoemnalne!!! Kocham to ff ;*** i z niecierpliwoscia czekam na nn :*** :)))

  OdpowiedzUsuń
 33. SPAM
  Lilli, nieśmiała dziewczyna i szara myszka.On znany na całą szkołę.Ona nigdy nie miała chłopaka.On chce pokazać jej jak zyskiwać przyjemność.Czy będzie jej pierwszym razem?Co z nimi będzie gdy wyjedzie ?Dowiesz się tego, ale w swoim czasie... zapraszam na http://prywatne-lekcje-seksu-1d.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 34. Kiedy kolejny? :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Zayn może najpierw zapytałbyś ją czy ona ''pieprzy'' się z własnej woli? Idiota!
  Louis Ty Jesteś CHORY PSYCHICZNIE!
  Mary powiedź Niall'owi On Ci pomoźe ;d
  Czekam na kolejny ;) // @annxdd

  OdpowiedzUsuń
 36. Zostałaś nominowana do Liebster Awards
  Gratuluje!
  Więcej info na
  http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Kiedy następny? c:

  OdpowiedzUsuń
 38. Nominowałam cię do Liebster Award :) http://love-the-way-you-lie-fanfiction.blogspot.com/2014/08/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 39. Hej nominowałam Cię do LA więcej szczegółów dowiesz się u mnie ;) http://my-new-life-with-one-direction.blogspot.com/2014/08/libster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 40. dodawaj szybko mi nastempny rozdział bo sie zajebie już nie wytrzymuje za długo nie było nowego nexta

  OdpowiedzUsuń
 41. Hej cwaniaku, pamietasz mnie jeszcze, pisalam bloga o Belli Liamie i Harrym, co prawda Li nie zyje ale mam pomysl by kontynuowac te opowiadanie jako ciag dalszy o Ines, nwm czy pamietasz, jesli bedziesz czytac to daj znak.
  No i pisz ze juz nastepny rozdzial.

  OdpowiedzUsuń
 42. Ehhh ;-; czekamy i czekamy .-. kiedy kolejny? c: bo już serio nie moge się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 43. nie wytrzymuje psychicznie

  OdpowiedzUsuń
 44. Uhkafgcekuyygdreqkuyfgreafkuerafyffreakkuyreddavfkrfeuay zajebisy czekam na next ~xoxo~

  OdpowiedzUsuń
 45. Będziesz kontynuowała to opowiadanie?

  OdpowiedzUsuń
 46. Mam zaszczyt nominować cię do LBA. Więcej informacji u mnie na blogu w zakładce LBA, która pojawi się 27 października xD http://faster-than-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Hej jestem nowa w tym opowiadaniu ale jest zajebiste i czekam nn ;)

  OdpowiedzUsuń
 48. Plissss dodaj nexta ~xoxo~

  OdpowiedzUsuń
 49. Nie mg się doczekać nexta
  A tag btw
  Zayn ić stont
  Wole Nialla <3

  OdpowiedzUsuń
 50. Bardzo mi się podoba , liczę na twoją opinie w moim opowiadaniu <3 http://simply-life-agata-opowiadanie-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. bardzo mi sie podoba czekam na nastepny :)

  OdpowiedzUsuń
 52. bardzo mi sie podoba twój blog:)
  mogłabyś mnie informować o następnym poście?
  lucyandneymar.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 53. Zapraszam do mnie obiecuje że zaciekawi:
  http://little-things-forever-young.blogspot.com/?m=1
  13-letnia Ness zoztaje adoptowana przez one direction lecz nie wie ze nie tylko z dobrego serca

  OdpowiedzUsuń
 54. Neext proszę :( :*

  OdpowiedzUsuń